Krovinių keliai – žinomi, kaip ir Jūsų rūpesčiai.
Patikėkite juos mums!

Apie mus

Nuo 1993 m. pirmaujame specializuotų krovinių parodoms, konferencijoms ir koncertams pervežimo ir ekspedijavimo srityje. 

Mūsų įmonė įkurta Vokietijos įmonių grupės „Panalpina/PAN-FAIRService“ iniciatyva tuo metu, kai Lietuvos parodų ir konferencijų centras „Litexpo“ pradėjo vystyti verslo parodų tradicijas mūsų šalyje. Lietuvoje ėmė augti patikimo krovinių pervežimo poreikis, o „PAN-LITService“ į šią rinką įsiliejo su vokiška darbo kokybe ir principais, ką iki šiol vertina mūsų nuolatiniai klientai.

Nuo veiklos pradžios daug dėmesio skyrėme vystyti bendradarbiavimą su vežėjais Europoje, Rusijoje, Kinijoje. Tai lėmė, kad dabar „PAN-LITService“  gali pasiūlyti kokybiškas nestandartinių krovinių aptarnavimo paslaugas visame pasaulyje. 


apie1.jpgKodėl verta rinktis mus?


„PAN-LITService“  gali didžiuotis laiko išmėginta patyrusių darbuotojų komanda, kuri rūpinasi greitu ir kokybišku mūsų klientų aptarnavimu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. 

Kruopščiai surinktas tarptautinių partnerių tinklas leidžia užtikrinti nuolatinį ir nenutrūkstamą paslaugų teikimą. Mūsų neriboja žmogiškieji ar techniniai ištekliai, todėl nenumatytas problemas sprendžiame operatyviai, pritaikome alternatyvius sprendimus kiekvienam klientui individualiai.

 

apie2.jpgGalime išskirti pagrindines „PAN-LITService“ vertybes:

  1. tiesioginis ir informatyvus bendravimas su klientu, 
  2. tikslūs pervežimo darbų terminai, 
  3. patikimi partneriai ir susitarimai, 
  4. rizikos minimizavimas, 
  5. maksimali paslaugų pasiūla ir kokybė. apie3.jpgMūsų klientai:

  • Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
  • Ekspobalta
  • Fairform Berlin
  • Baltic Expo
  • ir daugelis kitų
Sprendimas: UAB Dreamsite
2024 PAN-LITService UAB © Visos teisės saugomos